FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 15275313
nr 1527 5313
Nirvan Richter
(f. 1954), Sverige
with footstool, 'länstol' Nirvan Richter, Norrgavel, 19/2000-tal, klädsel i linne, height: 106 cm, Sitthöjd: 36 cm, bredd 80 cm. Width: 74 cm, wear, stains.
ARMCHAIR, med fotpall, "länstol". Norrgavel, 19/2000-tal, klädsel i linne, Höjd: 106 cm, Sitthöjd: 36 cm, bredd 80 cm. Djup: 74 cm
Condition: bruksslitage, fläckar
8000
SEK 11000
Monday Mars 13 2023
at 18:50:50
6.000 kr
8.200 kr
10.500 kr
9.800 kr
10.000 kr (Robot)
Nirvan Richter
Read more about Nirvan Richter